SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw bora 2004
Çmimi :
€6,300.00
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen Bora
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
222,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
138212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES VW BORA VITI 2004 DIESEL 1.9 ..MANUEL 6 SHPEJTESI
VETURA KA KETO OPCIONE
KARRIKA RECARO ME SHTOF
KLIMATRONIC,SENSOR TE SHIUT ,ME ALARM SYSTEM,RADIO PIONER MIXTRAXE DVD MP3MP4
VETURA KA 182PS TE RRITURA PS NE (VW AG )JO NEPER GARAZHA PO TE GARANURA 4X4ESHTE NE GJENDJE SHKELQYER ME 11MUAJ REGJISTRIM ME DHOMZOR ME AMORTIZERA TE GJITHA TE NDRRUARA TE REJA NUK KI NEVOJ PER INVESTIM VETURA ESHTE MIRE MBAJTUR NE GARAZHDE PER ME TEPER EJA VIZITO PLUS ME 2 PAR FELLNE MODERNE TE RUAJTUR ,GOMAT E 1 PARE FELLNE I KA PO THUAJSE TE REJA
Informata rreth publikuesit
flori
Gjakovë
045687008
gjakove [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »