SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf 2 dizel 1.6
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '16
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1986
ID e produktit :
138217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf 2 dizel 1.6 ne gjendje te rregullt regjistrimi i ka skadu qe 1 jav /mun te kontaktoni edhe ne viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
oxxcxzX
044753582
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »