SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Meriva 1,7 dizell - 2004
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '17
Lloji :
Opel Meriva
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2004
ID e produktit :
138219
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel meriva 1.7 dizell Klim airbag eps centrall 2 qelesa gjama elektronik etj +37745664119Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
imran
Ferizaj
045664119
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »