SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf IV -2001
Çmimi :
€4,850.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
221,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
138220
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golfi ne gjendje shume te mire..

Regjistrim deri me 15/05/2017Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Zürich, Switzerland
044 177 134
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »