SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW polo 1.4 tdi 2007 tour
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:31
Lloji :
VW POLO
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
179,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2007
ID e produktit :
138224
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shum te mire e posa ardhur nga gjermanija me dogan te paguar .

044280080 049280080
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
044426667
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »