SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 2.0TDI DSG
Çmimi :
€4,750.00
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,257
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2008
ID e produktit :
138228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VOLKSWAGEN PASSAT 2.0TDI DSG
Importuar nga Zvicra
I pah Vozitur Kosove
Vetura eshte ne Gjendje Shum te Mire Teknike
Posdon :
Klima Tronik ,Ulse me Nxemje
Tempomat,Senzora Parkingut, CD,Radio,Xhama me Ngrohje . Etj...
Beje edhe ndrrim me vetura te vogla, dergo foto viber vetures së ndrrimit +38649115062
Faliminderit ARIAN CAKAJ
Informata rreth publikuesit
Lendrit
Prishtinë
049115062
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »