SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 GTD
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
179
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
138230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 6 GTD full opcionPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Smajli
Vienna, Austria
049291688
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »