SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat punto 1.9 jtd
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '17
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
138231
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet fiat punto 1.9 jtd 1 vit rexhistrim goma te reja me te gjitha serviset e kryera me ni fjal tip top
Informata rreth publikuesit
Smajli
Vienna, Austria
049291688
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »