SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 4
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
138234
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 sdi ne gjendje shum te mir teknike 8 muaj regjistrim dizell 1.9 hargjimet e vogla

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Iriad
Prishtinë
044628655
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »