SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes CLK 200
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes CLK 200
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
296,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
ID e produktit :
138236
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes CLK 200Viti : 2002Benzin

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Gjilan
045/679-559
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »