SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ndrrohet Alfa romeo 155
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '16
Lloji :
Alfa Romeo 155
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1994
ID e produktit :
138249
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet alfa romeo 155 viti 94 1.7 benzin posedon timon hidraulik air bag klim hipotek nuk eshte per dokumenta ju garantoj 100% perkthim i menjehershem 1200€uro regjistrim deri met 20.09.2017 munci ndrrimi shtoj pare sipas marrveshjes Nr kontaktus ne viber +37745547858 mundeni ne gjdo koh me shkru ne viber Ju Mirpres

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
LLukman
Gjilan
045547858
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »