SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '16
Lloji :
Audi A8
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205
Motori (kubik) :
4.20
Viti :
2008
ID e produktit :
138253
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi A8

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Isen
Prishtinë
Viber 0038762885626
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »