SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo 1.0 Benzin
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen Polo
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
1997
ID e produktit :
138267
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet polo 1.0 benzin rks deri nfund janarit vitit 2017
polo osht ngjendje tmir teknike edhe shum e rujtun
Informata rreth publikuesit
valmir
Prishtinë
+38649522331
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »