SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford Focus C-Max - 2006
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '16
Lloji :
Ford C-Max
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
128,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2006
ID e produktit :
138280
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Ford Focus C-Max e ardhur nga italia. Viti peodhimit 2006 diesel 1.6Per me shum info kontaktoni ne nr: 045526445 dhe viber 0037745526445

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Samir
045526445
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »