SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 4 -03
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:34
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,435
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
138281
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW Golf 4 1.9 TDI dizel, klimatronik, abs, esp, xhamat dhe pasqyret elektronike, fellne, me dogan te paguar, ne gjendje shume te mire teknike dhe ne pamje te jashtme dhe te brendshme, per me shume na kontaktoni: Visar +37744754070

Mundesi ndrrimi me ndonje veture tjeter
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044 754070
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »