SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES PASSAT 3C 2.0 TDI full opcion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:58
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
138282
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN PASSAT 3C 2.0 TDI 140 PS VITI 12/2005 MODEL 2006 I REGJISTRUAR RKS 10 MUJ KLIMATRONIM ESP ABS SERVO AIRBAG KARRIGA ME NXEMJE 6 CD ETJ ETJ VETURA OSHT SHUM E RUJTNE SI JASHT EDHE MBRENDA VLEN TE CEKET SE NUK OSHR HIPOTEK TEL 044 264 888 NDRRIM I MUNDESHEM SMS MOS DERGO
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSallon JONI
Vushtrri
044 472 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »