SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes opel aster
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '16
ID e produktit :
138296
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prsh shes opel aster viti 2002 me klim me alarm ne gjendje shum te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Prishtinë
37745610668
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »