SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pikap peugeot
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '17
Lloji :
Peugeot Partner
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
138304
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pezho partner shum i rujtun ka: Clim abs cetrall senzora gjamat me rrym bej ndrrim me Golf 5
Informata rreth publikuesit
Leotrim
Prishtinë
044747503
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »