SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES OPEL MERIVA B 1.7.CDTI 2011/ AUTOMATIK - Tiptronik
Çmimi fillestar :
€10,000.00
Ju kurseni :
€200.00 (2% zbritje)
Çmimi :
€9,800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:28
Lloji :
Opel Meriva
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
174,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
138306
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel meriva 1.7dizell - CDTI
E ardhur nga zvicrra
Muaji 10/ Viti 2011
Ne RKS vetem disa muaj i garazhuar dhe me nje pronar!
.Automatik/Tiptronik
Esp. Abs. Air bag.
Navigacion ( DVD-ja origjinale)
Manuali dhe LIBRA E SERVISIMEVE ( ORIGJINALE)
Senzorat te parkingut ( PARA dhe MRAPA )
Dritat Led/Xenon poashtu enterieri LED dhe ndriqimi i tabelese
Dritat te mjegullues
Xhamat te erresuara nga prodhuesi ( te regjistruara ne libreze)
Regjistrim edhe 6 muaj
Dy qelesesa
Nuk jam shites por person privat!
Vetura eshte pothuajse e re, sikur brenda ashtu edhe jasht, DMTH tip top nuk ka nevoi per asnje investim pasi qe edhe RRYPI DHEMEZOR ( REBRASTI ) ju eshte ndruar poashtu!!!


Mund te shkruani ne viber +38649728102
Ose edhe thirjet pas ores 17:00


Me rrespekt!
Informata rreth publikuesit
Shitesi
Prishtinë
049728102
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »