SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 TDI dizel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
138313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Golf 6 TDI dizel ,ne fund te vitit 2010 ,1.6 - 105 ps ,Automatik tiptronik (DSG) ,7 shpejtsi ,ka nevegacion ,posedon liber te servisit ,ulset me nxehmje ,senzorat para dhe mbrapa,kameren , air bak ,abs,gjamat e ngjyrosura fabrikisht ,jan te cekura ne librez ,fellne 16 -me goma te reja MS ,parkohet vet , ndezet me gisht ,dritat automatik , kur tafrohesh ngat vetures ndezen te shkurtata , kur ta kalojsh veturen ndezen te gjatat ,fshisat kurtbjen shi ndezen vet ,i ka 2 qelsa , pasqyret elektronike kollor ,i ka 6 cd , esht ne gjendje te rregullt ,nr 045 338 423 ka edhe viber
Informata rreth publikuesit
Labinot
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »