SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
polo 1.6 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '17
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
151,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
138324
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet polo ngjendje trregullt me dogan t paguarPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
zeqir
Vushtrri
049496458 ose viber 015775587557
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »