SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 530xd facelift
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '16
Lloji :
BMW 530
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,400,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
ID e produktit :
138327
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW 530xd 235 ps ne gjendje shume te mire
Dynamic xenon
Klimatronik
Senzora
Dritat e gjata automatik
Me fellne r19 dhe pa fellne sipas marreveshjes .
Informata rreth publikuesit
e
Vushtrri
044636737
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »