SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mercedes e klas 220
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Janar '17
Lloji :
Mercedes 220
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
156,000
Motori (kubik) :
220.00
Viti :
2011
ID e produktit :
138328
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes e klas 220 automjeti osht me dogan ka 2 muj qi osht ardh nga gjermanija osht n gjenfje t mir i ka t kalume 156000 ka 2 qelsaPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
zeqir
Vushtrri
049496458 ose viber 015775587557
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »