SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5
Çmimi :
€6,400.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
244,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
138330
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 1.9 Tdi Sportline, viti prodhimit 2005 ne gjendje shume te mire teknike dhe optike , te gjitha serviset e kryera(Vajin, filterat, po ashtu dhe rrypin dhembezore) 7 muaj regjistrim. Vetura posedon: *Klime *Airbag *Esp *Tempomat *Senzore shiut * Hallogenka *Fellne 18-she origjinal me vule *Goma te dimrit me fellne 16-she * Dritaret elektronike 4x * Pasqyret elektronike * Bord kompjuterik Etj.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rinor
+37744747048
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »