SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
renauld megane
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '16
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1998
ID e produktit :
138339
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pa doganuar abs karrika me nxemje klim pasqyre elektronike radio elektronike e ardhur nga ch me liber t'servisit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardit
049286231
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »