SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat punto
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 06:50
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
168,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2005
ID e produktit :
138340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fiat punto multijet
Gjamat pasqyrat elektronike
Posedon goma te dimrit
Esht ne gjendje shum te mir
1.3 multijet modeli 2005
Postuar nëpërmjet celularit.
Pa dogane
Bejme edhe nderrim
Informata rreth publikuesit
Altin
Besianë
045237700
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »