SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroën berlingo 1.6 hdi 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '16
Lloji :
Citroen Berlingo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
ID e produktit :
138347
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes citroen berlingo 1.6 hdi ka tshtun pss ka karrika mrapa der anash qe dy muj ka ardh ne ks vet e kam regjistru servisin e ka te kryn ne gjetmani te gjitha per kilometra ju garantoj bajm ndrrim edhe me ndonje kerr ma te shtrejt shtoj pare .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ZP
Fushë Kosovë
049355865
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »