SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gofl 3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
1992
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
138351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 3
Dizell 1.9
regjistrim deri ne fund te dhjetorit 2016
044107442 (viber)
Informata rreth publikuesit
besart
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »