SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
I Rezervuar
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '16
Lloji :
Citroen C4
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
209
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2007
ID e produktit :
138354
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen C4 1.6 HDI Full Extra Panoram
1vit Regjistrim
Posedon
Airbag
Abs
Esp
Timoni Servo
Bordkompjuter
Tempomat
Senzor te Shiut
Pasqyret me Errsim
Komanda ne Timon
Klimatronik
Radio CD
Xhamat Elektronik Para Mrapa
Pasqyret Elektronike me Nxemje Color
Fellne 4X Goma te Reja
Ne Gjendje Teknike Elektronike Optike Pa Vrejtje
Pet info.kont.nr.tel
044262875
Informata rreth publikuesit
Gezim
Prishtinë
044262875
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »