SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 240 d
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
240.00
Viti :
1983
ID e produktit :
138355
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes 240 d ne gjendje shum te mire i qlajmrun nr 044612756

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faruk
044612756
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »