SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
24,900
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
138360
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 5 2.0 fsi benzin i ardhur nga zvicra ne gjendje te rregullt 6 shpejtsi klimatronik

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Beqir
Shtime
044721503
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »