SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Honda NC750
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '16
Lloji :
Honda
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
138365
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet motorri i vitit 2015 me vetem 4000km te kaluara,,
ne gjendje teper te mire i ardhur nga ch..i padoganuar..
i blere nga fabrika dhe posedoj rrobat per motorr origjinale honda
Informata rreth publikuesit
valmir
Prizren
0037744780162
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »