SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet vetura
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '16
Lloji :
Ford Focus
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
138366
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Ford fokus 1.8 dizel ne gjendje shume te mire .
regjistrim 1 vit serviset i ka te gjitha te kryera gjithashtu edhe rrypin dhembezor e ka te ndrruar goma te reja ...
vetura eshte TIP TOP...
Tel.044/199577
Informata rreth publikuesit
elvir
+37745501334
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »