SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Mercedes A170 CDI Automatik Nga Zvicrra
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '17
Lloji :
Mercedes A 170
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,545
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2004
ID e produktit :
138367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes A170 Dizell Klim Gjama elektronik Pasqyre elektronike Airbag Centrall Automatik ESP Libër Servisi Regjistrimi par ne RKS i Regjitruar deri me 08-07-2017 Viber +37745664119Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
imran
Ferizaj
045664119
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »