SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alfa romeo 159
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '17
Lloji :
Alfa Romeo 159
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
138368
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet alfa romeo 159, 1.9 jtdm 16v ne gjendje te shkelqyer makina me targa italiane dhe akome gjindet ne itali per ka fundi i vitit do vi ks per me shum i fo +393274427366,viber whatsapp

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
doniaa3
+393274427366
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »