SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET FORD FIESTA 1.4 TDCI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '16
Lloji :
Ford Fiesta
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
138371
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VETURE
4 Dyer
Regjistrim deri ne Korrik 2017
Manual
Km 210.000
Viti 2007
Ndrrim
Kontakti 049-999-331
Qmimi- Marreveshje
Informata rreth publikuesit
Visar
Prizren
049999331
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »