SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Grande punto
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '16
Lloji :
Fiat Grande Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
33,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2006
ID e produktit :
138383
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Fiat punt Grande osht esa po ardhu ga zvicra e doganuar ne serbi munde te regjistrohet ni tabela te presheves. Ika te kaluara 33000 kilometra. Per mashum info mund te kontaktoni ne numrin e telit +381637712371 ose ne viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Gjilan
381637712371
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »