SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4 1.9 Tdi i sapo ardhur nga Zvicrra
Çmimi fillestar :
€3,700.00
Ju kurseni :
€200.00 (6% zbritje)
Çmimi :
€3,500.00 Çmimi rritet në €3,700.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:55
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
243,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
138384
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4 1.9 TDI -130 ps -Model 200-243000 KM -Liber Servisit -Klim,abs,esp -Ulset lekur -Gjamat elektronike -fellne 17 coll S line ne gjendje perfekte i sapo ardhur nga Zvicrra +Viber 049122639

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Gjakovë
049122639
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »