SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Caddy 1.9 SDI RKS shum i rujtum -99
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
138393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes ose boj ndrrim
shes ceddy 1.9 sdi
ka regjistrmi edhe 7 muj
ka goma te mira-hidrolik- vetura eshte me 5 ulse
viti 12 1998 model 1999
hipotek nuk oshte
perkthim behet menjhere
044-331-633
Informata rreth publikuesit
Albion
Vushtrri
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »