SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Jaguar Xf 2010 dizell
Çmimi :
€16,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '16
Lloji :
Jaguar X-Type
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
ID e produktit :
138408
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kontakt : 049 113 210‪+49 170 4986942‬

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Atdhe
Pejë
049 113 210
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »