SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Suzukin sv650
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '17
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
138411
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes suzukin sv650 ne gjendje shum te mir
Informata rreth publikuesit
Flamur
Prishtinë
+37745620619
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »