SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 6 1.6 TDI viti i prodhinit 2011 regjistrim 5 muj CASKO
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2011
ID e produktit :
138412
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Golf 6 1.6 TDI viti i prodhimit 2011 . Vetura eshte ne gjendje perfekte ka regjistrim 5 muaj CASKO km i ka te garantuara me liber servisiPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faik
Mitrovica, Kosovo
Tel 049429758
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »