SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel astra 2003
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '17
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
ID e produktit :
138418
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel astra 1.7 dti
Viti 2003
Vetura posedon
Abs
Klime
Ka regjistrim 1 vit
Poashtu posedon goma te dimrit M+S te reja
Per me shume informata kontaktoni ne numrin +37745504593 edhe ne viber
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
045344737
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »