SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi Q7 viti 2006 dizel 3.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:23
Lloji :
Audi Q7
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2006
ID e produktit :
138420
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Audi Q7 viti i prodhimit 2006 dizel 3.0 TDI Automatik , Posedon : 7 ulse , Novigacion , klim tronik , karrigam me nxemje , karrigat me lekur , tempomat , bosdkompjuter , gjama elektronik , paqyre elektronik , senzor parkimi para dhe mrapa , fellne te aluminit , i regjistruar ne rks ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 213 279
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Vushtrri
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »