SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes touran 2004
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
138438
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet touran 1.9 2004 ne gjendje perfekte vetura posedon karika me nxemje , liber servisi , 2 qelsa etj per kontakt ju lutem ne viber mesazhPostuar nëpërmjet celularit. Numri kontaktues 049 702 79o mesazh viber.
Informata rreth publikuesit
Lindrit
Lindrit32@gmail.com
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »