SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 3 dizel
Çmimi :
€1,850.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
Ekstra :
Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Radio
ID e produktit :
138442
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 3 turbo diezel 1.9. Ne gjendje shum te mir,posedon alufelge,plus guma te veres dhe dimrit,gjithashtu i eshte vazhduar regjsitrimi qe nga data 19.10.2016 ( edhe nje vit regjistrim),modeli i golfit esht model i golf 3 Gti sport ,i posedoj edhe amortizert sport shtes dhe amortizert normale qe i ka te montuar,per me shum informata ju lutem kontaktoni ne tel
Informata rreth publikuesit
Meni
prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »