SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz E270
Çmimi :
€6,400.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes E 270
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
ID e produktit :
138451
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
* Shitet
* Marka : Mercedes Benz
* Modeli : E270
* Motorri 2.7 Dizell
* Marshi : Automatik
* Viti i Prodhimit 2003
* I Regjistruar RKS (1vit)
* Senzora Parkingu
* Shiber
* Komanda N'timon
* Ulset me nxemje
* Lekur
* Qmimi 6400 euro
* Kontakti 044157317
* Viber +37744915187
Informata rreth publikuesit
bardh1
Ferizaj
044 157 317
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »