SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz E220
Çmimi :
€6,400.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes E 220
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
ID e produktit :
138452
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Shitet
* Marka: Mercedes benz
* Tipi: E220
* Motorri: Dizell
* Viti i prodhimit 2002
* I Regjistruar RKS
* Ulset me nxemje
* Marshi Automatik
* CD
* Komanda ntimon
* Qmimi 6400euro
* Kontakti 044157317
* Viber +37744915187
Informata rreth publikuesit
bardh1
Ferizaj
044 157 317
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »