SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kamionet t4 2.4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '16
Lloji :
VW TOURAN
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
8,000,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1994
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
138456
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes kamionet 2.4 t4 ne gjendje t rregullt i gatshem per sherbim i regjistruar vetem targat ika te reja
Informata rreth publikuesit
Egzon
Stimlje
shtime [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »