SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 1.6 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,015
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2005
ID e produktit :
138458
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 5 1.6 benzin 2005 amartizera te bllokuar sport i pa doganuar i sa po ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mirePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Masar
049191911. +41793562331
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »